«04» квітня 2019р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації Косогор Анни Олексіївни "ТЕОРІЯ ФЕРОЕЛАСТИЧНИХ ФАЗОВИХ ПЕРЕХОДІВ У КРИСТАЛАХ З ДЕФЕКТАМИ" на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02 – теоретична фізика.


 

«11» квітня 2019р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації Куліша Володимира Вікторовича "МАГНІТНІ СПІН-ХВИЛЬОВІ ТА ОДНОЕЛЕКТРОННІ ОПТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ НАНОСИСТЕМ ОБОЛОНКОВОГО ТИПУ" на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


 

ВІТАЄМО !!!

Директора Інституту магнетизму НАН України та МОН України

член-кореспондента НАПН України

Горобця Юрія Івановича

з високою урядовою нагородою - 

орденом 

«За заслуги» другого ступеню

 Колектив Інституту магнетизму від усього серця зичить Вам, шановний Юрію Івановичу, творчої наснаги, невичерпних сил, нових успіхів і досягнень у розвитку української і світової науки!


 

«05» грудня 2018р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації дисертації БОНДАРЕНКО Артема Васильовича "НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА СИЛЬНО ЗВ'ЯЗАНОЇ ПАРИ МАГНІТНИХ ВИХОРІВ на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02 - теоретична фізика.


 

Вітання


З Днем Перемоги!

Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед — до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе у мирі, а про війни нагадує лише це священне свято.


 

«03» травня 2018р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації КОНОПЛЮКА Сергія Михайловича "МАГНІТНІ ТА СТРУКТУРНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ В СПЛАВАХ ГЕЙСЛЕРА З ПАМ’ЯТТЮ ФОРМИ" на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


 

ВІТАЄМО !!!

Директора Інституту магнетизму НАН України та МОН України

засновника та керівника наукової школи,

член-кореспондента НАПН України

Горобця Юрія Івановича

з отриманням медалі НАПН України 

«Григорій Сковорода»

Колектив Інституту магнетизму щиро вітає Вас, шановний Юрію Івановичу, з високою нагородою.

Від усієї душі зичимо Вам і Вашим учням наснаги та нових творчих здобутків у царині розвитку української науки!


 

«23» листопада 2017р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації РОСПОТНЮКА Володимира Петровича "МАГНІТОГІДРОДИНАМІЧНІ ЕФЕКТИ ПРИ МАГНІТОЕЛЕКТРОЛІЗІ У НЕОДНОРІДНИХ МАГНІТНИХ ПОЛЯХ ЗА НАЯВНОСТІ КЛАСТЕРІВ В ЕЛЕКТРОЛІТАХ" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм. 


 

ОГОЛOШЕННЯ

Інститут магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України наказом від 09.10.2017 № 1-НОД оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- старшого наукового співробітника лабораторії магнітних матеріалів відділу теорії магнітних явищ та магнітної динаміки конденсованих середовищ;
- старшого наукового співробітника лабораторії нанокристалічних структур відділу фізики мезо- та нанокристалічних магнітних структур;
- старшого наукового співробітника відділу фізики мезо- та нанокристалічних магнітних структур;
- старшого наукового співробітника відділу фізики мезо- та нанокристалічних магнітних структур;
- старшого наукового співробітника відділу фізики мезо- та нанокристалічних магнітних структур.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно до 10 листопада 2017 року надіслати на адресу Інституту (бул. Вернадського, 36-б, м. Київ-142, Інститут магнетизму НАН України та МОН України, вченому секретарю):


- заяву про участь у конкурсі на ім’я директора;
- особистий листок обліку кадрів;
- копії дипломів;
- список наукових праць.

Житлом Інститут не забезпечує.

 

[Завантажити вимоги до учасників конкурсу]


Вчений секретар
канд. фіз.-мат. наук А.О. Хребтов 


 

ВІТАЄМО !!!

Засновника та керівника школи «Фізика низьковимірних магнетиків»,

член-кореспондента НАН України

Погорілого Анатолія Миколайовича

з відзнакою НАН України

«За підготовку наукової зміни»

Від усього серця бажаємо Вам, шановний Анатолію Миколайовичу, та школі, яку Ви очолюєте, нових досягнень і творчих перемог!

Нехай і надалі Ваша непроста робота сприятиме подальшому розвитку української науки.

 


 

У четвер 12 жовтня 2017 р. об 11:00
в конференц-залі головного корпусу ІМаг

відбудеться семінар відділу №3 Інституту магнетизму

Коноплюк Сергій Михайлович

«Структурні перетворення в сплавах Гейслера, що супроводжуються зміною магнітного стану»
(за матеріалами докторської дисертації)

Запрошуються всі бажаючі!


У четвер, 5 жовтня 2017 року об 14:00
в конференц-залі Інституту магнетизму
відбудеться засідання Вченої ради Інституту магнетизму.

Порядок денний:
1. Висунення циклу робіт О.І. Товстолиткіна, В.М. Калити, А.Г. Білоуса на здобуття премії НАН України ім. І. Пулюя «Новітні оксидні наноматеріали для функціональних елементів інформаційних систем, магнітних охолоджувачів та медичних застосувань».
2. Затвердження положення про аспірантуру.
3. Атестація аспірантів.
4. Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад.
5. Різне.


Явка членів Вченої ради обов’язкова.
Запрошуються всі наукові співробітники.


 «26» жовтня 2017р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації КУЧУК Олени Ігорівни "ЛАВИННА ДИНАМІКА МАГНІТНОГО ПОТОКУ І КРИТИЧНИЙ СТАН ЖОРСТКИХ НАДПРОВІДНИКІВ" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм. Та ТИХОНЕНКО-ПОЛІЩУК Юлії Олегівни "СТАТИЧНІ ТА ДИНАМІЧНІ МАГНІТНІ ВЛАСТИВОСТІ НАНОЧАСТИНОК ФЕРИТІВ-ШПІНЕЛЕЙ ТА ЗАМІЩЕНИХ МАНГАНІТІВ" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


 27 липня 2017р.

Інститут магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України оголошує прийом на 2017 рік до докторантури з відривом від виробництва - 1 особи зі спеціальності 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”.


Вітаємо Хіст Вікторію Володимирівну з отриманням премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.


Вітаємо Скирту Юрія Борисовича з захистом дисерації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


«14» квітня 2017р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації СКИРТИ Юрія Борисовича "ЕЛЕКТРИЧНІ ТА МАГНІТНІ ВЛАСТИВОСТІ СПЛАВІВ ГЕЙСЛЕРА Ni-Mn-Ga ТА Fe-Mn-Ga ПОБЛИЗУ ТОЧОК ФАЗОВОГО ПЕРЕХОДУ" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


Вітаємо Герасимчука Ігоря Вікторовича з захистом дисерації на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02 – теоретична фізика та Шарай Ірину Вікторівну з захистом дисерації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм


«16» березня 2017р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.248.01 при Інституті магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України відбудеться захист дисертації Герасимчука Ігоря Вікторовича "НЕЛІНІЙНІ ЛОКАЛІЗОВАНІ СТАНИ В СТРУКТУРОВАНИХ СЕРЕДОВИЩАХ" на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02 – теоретична фізика та Шарай Ірини Вікторівни "ВПЛИВ СТРУКТУРНИХ НЕОДНОРІДНОСТЕЙ НА ПОВЕРХНІ МАГНІТНИХ СТРУКТУР НА ЇХ МАГНІТНІ ТА ОПТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ" на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.11 – магнетизм.


Аспірантка Інституту магнетизму Юлія Тихоненко-Поліщук бере участь у конкурсі “Tech Today Awards”, спрямованому на популяризацію української науки. Юлія підготувала статтю про науковий проект «Нанотехнології в боротьбі з онкологічними захворюваннями». Проект виконується силами декількох наукових інститутів Національної академії наук України, включаючи Інститут магнетизму. На даний час отримано багатообіцяючі результати.


У рамках спільного Українсько-Індійського проекту професор Олександр Товстолиткін здійснив візит у ДАВ університет міста Джаландхар, Індія (листопад 2016 р.). Під час візиту були проведені спільні дослідження і обговорені результати, отримані в рамках проекту. Для викладачів та студентів університету О. Товстолиткін прочитав лекцію «Magnetic nanomaterials for spintronics and medical applications». Професор Gurmeet Singh Lotey познайомив О. Товстолиткіна з визначними пам’ятками Індії.


Здатність магнітних наночастинок нагріватися під дією змінних зовнішніх полів вже знайшла застосування в одному із методів лікування онкологічних захворювань – магнітній гіпертермії. Науковий колектив із українських та французьких дослідників працює над розробкою нового типу наночастинок, використання яких дозволить мінімізувати шкідливий вплив підвищеної температури на ті тканини організму, які межують із враженими онкологічним захворюванням. Результати, опубліковані в Nanoscale Research Letters (2016 р.), показують, що наночастинки на основі складних оксидів марганцю (так званих заміщених манганітів) є перспективними для реалізації вказаної мети.  


Розробка нових типів твердотільної пам’яті та мікрохвильових пристроїв на основі магнітних наноструктур потребує подальшого ґрунтовного вивчення процесів магнітної релаксації, оскільки перехід до наномасштабних об’єктів приводить до появи нових релаксаційних механізмів. У спільній роботі науковців Інституту магнетизму (Україна) та Королівського технологічного інституту (Швеція) з’ясовано характер впливу міжшарової взаємодії на релаксацію намагніченості в складній шаруватій наноструктурі, яка отримала назву перемикач Кюрі. Результати, опубліковані в науковому журналі Physical Review B (2016 р.), є важливими для розробки високошвидкісних магнітних нанопристроїв на основі температурно-керованих систем.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

imena.ua