Відділ фізики мезо- та нанокристалічних магнітних структур №03

     Керівник відділу
     Джежеря Юрій Іванович
     доктор фізико-математичних наук, професор
     e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Про відділ

Відділ фізики магнітних мезо- та нанокристалічних магнітних структур (№ 03) є одним із структурних підрозділів на базі яких створювався Інститут магнетизму восени 1995 року. На даний момент відділ представляє потужну науково-дослідницьку групу у складі якої 5 докторів наук (з них 4 професори), 7 кандидатів наук (із яких 4 доценти та с.н.с.), 7 молодих дослідників.

Науковці відділу працюють в широкому спектрі напрямків. Серед приоритетних – дослідження магнітної структури та електричної рушійної сили феромагнітних гальванічних елементів в магнітному полі. Розробка фізичних принципів та створювалась методика отримання магнітних покриттів високо градієнтних феромагнітних насадок магнітного фільтра-сепаратора для біології та медицини. Ефекти післядії і вплив електромагнітного поля на структурні і транспортні характеристики фунціональних елементів наноелектроніки. Спінтроніка та магнітооптичні явища.
Новий напрямок започаткований у відділі - це методологічна робота щодо розробки принципів стимулювання розвитку науки в університетах.

Умовно структуру відділу можна представити у вигляді:

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

imena.ua